מבזקים

תיקי תביעה והוצל"פ

ראשי >מוצרים>תיקי תביעה והוצל"פ
ניהול תיקי תביעה והוצאה לפועל
ניהול תיקי תביעה והוצל"פ
ניהול מקיף  ויעיל של תיקי התביעה והוצל"פ במשרדך באמצעות בקרה, שליטה ומעקב, המבוצעים לרוב באופן אוטומטי. התוכנה נכתבה באופן בו תוכל לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי המשרד, דרישות הלקוח ובית המשפט (מאושרת ע"י הנהלת בתי המשפט).
כרטסת חייבים

כרטסת חייבים
מידע מלא ומרוכז הכולל פרטי זוכה, חייב, פרטי החוב, רישום פעולות שבוצעו בתיק, רישום תנועות כספיות, חיובים, זיכויים ושיערוך.

ביצוע הליכים
ביצוע הליכים 
רישום פעילות בתיקים יכלול את ההליכים המבצעיים , חיובים, זיכויים תזכורות, הפקת הטפסים, שידורי הליכים ישירות למחשב הוצל"פ, יצירת תזכורת ומעקב על כל פעילות.
חיבור למחשב הוצל"פ

חיבור למחשב ההוצל"פ
ממשק התקשורת למחשב ההוצל"פ יציג במשרדך את כל נתוני התיקים בהוצל"פ. מדי יום תקבל למחשב במשרדך באמצעות האינטרנט כל שינוי / הוספה של  הליכים, החלטות, ותנועות כספיות שבוצעו בתיקי ההוצל"פ.

שידורי נתונים
שידורי נתונים
שידורי הנתונים מבוצעים באופן אוטומטי ממשרד עו"ד למחשב ביהמ"ש / הוצל"פ דבר המבטיח מהירות רישום וביצוע של ההליכים.
הפקת טפסים
הפקת טפסים
המערכת כוללת את כל סוגי הטפסים בהוצל"פ, ניתן להזמין טפסים בהתאמה אישית, שתילת נתונים אוטומטית בגוף הטופס המודפס.
הסדרים
הסדרי  חוב / תשלומים
פריסת הסדר תשלומים בשיטות מגוונות. תזכורת לתשלום. איתור ומעקב על הסדרים שלא שולמו. רישום ותיעוד. אפשרות להנפיק שוברי תשלום לחייב בהתאם להסדר.
שאילתות / דוחות
שאילתות / דוחות
מערך דוחות ושאילתות לכל רוחב המערכת, הכולל בתוכו מכלול רב של חתכים, מיונים ואיתורים.
חישובית
חישובית
מגוון רחב של סוגי חישובים, שערוכים הנהוגים בתביעות כספיים לרבות חישובי פסיקת ריבית והצמדה, חישובים לפי טבלאות בנק, הלנת שכר, פיצויי פיטורין, רשויות מקומיות...ריבית צמודה/מצטברת, צמודי מט"ח ועו"ד.